Prekių grąžinimas

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001m. Birželio 29d.  LR Ūkio ministro įsakymu Nr.217

Įsigijus prekę vinylomania.lt Jūs turite galimybę grąžinti prekę per 14d. nuo jos įsigijimo. Apie tai mus informuokite info@vinylomania.lt, mes Jums atsiųsime prekių grąžinimo formą, kurią turėsite užpildyti ir pateikti grąžinant prekę.

Grąžinimo ir keitimo tvarka

Grąžinama prekė turi būti tvarkinga, nepažeista pakuote, nesugadinta, su etikete ir nenaudota. Originali prekės pakuotė negali būti pažeista, suplėšyta ar sutepta. Jei Jums buvo išsiųsta ne ta prekė, jei prekė neatitinka aprašymo ar yra nekokybiška, mes ją įsipareigojame pakeisti, o jei analogiškos prekės neturėsime, grąžinsime pinigus.

Pirkėjas grąžindamas prekę turi užtikrinti saugią pakuotę, kad nebūtų sugadinta transportavimo metu.

Pristatymo išlaidų kompensavimas

Grąžinant prekes siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Pristatymo išlaidos, kurios buvo patirtos įsigijant prekę taip pat nekompensuojamos. Grąžinant nekokybišką ar netinkamą prekę pristatymo išlaidas kompensuosime. Jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos, mes turime teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių.

Pinigai grąžinami per 7 darbo dienas po prekės grąžinimo į parduotuvę. Pinigai grąžinami į tą pačią saskaitą, iš kurios apmokėta įsigyjant prekes.

preloader